ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9309455
*
nr 930 9455
Spegel
höjd: 81
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 december 2014
kl 20:06:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/12 11:45:23
1
100 kr
15/12 19:51:45
2
300 kr
15/12 19:54:40
3
200 kr
15/12 19:54:40
2
250 kr (Budbetjänt)
15/12 19:54:55
3
300 kr
15/12 19:54:55
2
300 kr (Budbetjänt)
15/12 19:55:59
3
350 kr
15/12 19:56:31
4
400 kr
15/12 19:59:21
3
450 kr
15/12 20:01:10
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:14
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:58
-
3456 Spegeltrymå
1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:02
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 930 9455
Spegel
höjd: 81
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 december 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/12 11:45:23 | 1 | 100 kr |
15/12 19:51:45 | 2 | 300 kr |
15/12 19:54:40 | 3 | 200 kr |
15/12 19:54:40 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
15/12 19:54:55 | 3 | 300 kr |
15/12 19:54:55 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
15/12 19:55:59 | 3 | 350 kr |
15/12 19:56:31 | 4 | 400 kr |
15/12 19:59:21 | 3 | 450 kr |
15/12 20:01:10 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:05 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:14 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:58 -
3456 Spegeltrymå
1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:02